page_banner1

Úspěšné dokončení velké objednávky na 200 000 značkových míčků s 25denní dodací lhůtou

Ve společnosti Ningbo Yinzhou Shigao Sports Co., Ltd jsme hrdí na naše odborné znalosti v oblasti výroby a exportu různých typů sportovních míčů.Náš sortiment zahrnuje série fotbalových míčů, volejbalové série, americký fotbal, basketbal, fotbal a příslušenství, jako jsou lodičky, jehly a sítě.Zavázali jsme se poskytovat vysoce kvalitní sportovní vybavení na míru našim klientům po celém světě.

Nedávno jsme obdrželi náročnou objednávku na 200 000 značkových míčků s dodací lhůtou 25 dnů.Tento krátký časový limit v kombinaci s velkým množstvím objednávky představoval pro náš tým významnou výzvu.Díky pečlivému plánování a bezproblémové spolupráci různých oddělení v naší společnosti se nám však podařilo úkol úspěšně dokončit ve stanoveném časovém rámci.

Konkrétním dotčeným výrobkem byl na zakázku navržený fotbalový míč vyrobený z TPU (rohože) s lakovanou úpravou pro snížení prokluzu.Vzhled míče byl matný a vyznačoval se měchýřem velikosti 5. Náš klient specifikoval specifický odstín modré pro materiál TPU, který byl schválen na základě referenčních laboratoří.Povrch TPU materiálu navíc musel být bez záhybů a prošívání muselo být pravidelné a minimální.

Dále náš klient požadoval vytištění zlatého loga na míč s konkrétními pokyny ohledně velikosti a polohy.Všechny tyto složité detaily bylo nutné pečlivě dodržovat, abychom zajistili, že konečný produkt splňuje přesné specifikace našeho klienta.Navzdory složitým problémům zajistila pozornost našeho týmu detailům a hladká koordinace mezi různými odděleními, že zakázka byla úspěšně dokončena a doručena v dohodnutém časovém rámci.Tento úspěch je důkazem našeho závazku k dokonalosti a naší schopnosti splnit i ty nejnáročnější požadavky.

00

Čas odeslání: 15. prosince 2023
Přihlásit se